| Vlog's_Marius_2000 a întrebat:

Salutare!
Eu acum 1 an m-am operat de fimoza!
E normal sa am capul de la penis moale si cand il ating tare sa ma doara!
Ma va afecta intr-o partida de sex?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Daca te-ai operat de un an si inca n-ai verificat daca te doare "live" e tragic.

| Vlog's_Marius_2000 explică (pentru AnaBelaAnaBela):

Ce pot face?

| AnaBelaAnaBela a răspuns (pentru Vlog's_Marius_2000):

Testeaza "live".

| Vlog's_Marius_2000 explică (pentru AnaBelaAnaBela):

Cum pot face asta?

| AnaBelaAnaBela a răspuns (pentru Vlog's_Marius_2000):

Incearca intr-o partida reala de sex.

| Ra153123 a răspuns:

Te-ai masturbat dupa operatia de filmoza

| Vlog's_Marius_2000 explică (pentru Ra153123):

Nu pe mine mă doare capul de la penis doar când apes pe el