| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,eu am 16 ani și dimensiunea penisului meu este de 17-18 cm nu mai știu și grosime 2.5 cm cred (nu prea știu) e normal pentru vârsta mea?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mic frate, penibil de mic

| Violleta2022 a răspuns:

Intoarce-te cand le masiori, ca "nu mai stiu' nu ne ajuta cu nimic.
aproximarile nu-mi spun decat ca, ai un cuculet cat un creion de lung si de subtire, taman bun pentru a face pipi cu el.

| Emilian65 a răspuns:

Mai masoara odata si da datele exacte. Asa cum le-ai dat nu prea este normal. De ce? Pentru ca grosimea este foarte mica in comparatie cu lungimea.

| mentholinks a răspuns:

Da man, e normal, si 10 de-ar avea. Daca stai mult sa te gandesti la chestiile astea ajungi sa nu-l mai folosesti niciodata si ramai cu amintirea clipelor petrecute singur in baie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar fi rusine sa am ciocanu asa mic, in niciun caz n-as scrie pe TPU. Te-ai facut de ras.

| Bernardus a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=Dimensiunea+medie+globala+a+penisului

| EmanuelKant a răspuns:

Eu cred ca ti-ai masurat bicepsul.

| Finutu_Alle_1989 a răspuns:

E foarte mare pentru varsta ta