| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Eu am 17 ani si varamea are 16 ani si ea ma place, seara trecuta a fost ziua mea si a fost doar familia la ziua mea. Și parintii au stat in bucatarie si am eu am venit cu varămea in camera la mine, si a stat la mine peste noapte. Noaptea m-am dus la baie si ea isi facea poze in chiloti si atunci am avut contact sexual si la sfarsit am ejaculat deasupra vaginului ei si dupa mi am mai introdus penisul inauntru. Sunt sanse sa ramana insarcinata? Stiu ca nu e bine sa ai relatie sexuala cu cineva din familie dar am nevoie de ajutor nu vreau sa afle nimeni

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca poti sa fii atat de cretin incat sa faci acest lucru taman cu vara ta si taman in casa cu parintii vostri, asa ca, hai de plimba ursul, cu minciunile erotice inventate!

| Sofer a răspuns:

Evident ca sunt șanse. Îmi place povestea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt șanse.

| NotNamed a răspuns:

Spune-i sa i.a repede pilula de a doua zi, se poate ca dupa introducerea penisului sa mai fi curs putin din ce.a mai ramas pe teava. Prost esti frate, atatea fete si centuriste si tu te incurci cu verisoarele.
Oricum faina povestea, imi place trollul de genul, imi amuz colegii pe cinste crezand ca e adevarat.laughing

| Saiko10 a răspuns:

Chematii pe aia de la brazzers le am gasit regizoru.

| Kalibi1327 a răspuns:

Ajutati oamenii nu va mai radeti de problemele lor

| Werrich a răspuns:

Trolling, cont facut azi 4 martie 2021 din plictiseala. Tu esti ala cu rudele care te-au vazut dezbracat?

| Werrich a răspuns (pentru Kalibi1327):

Care oameni, conturile false facute azi 4 martie 2021?

| RAY a răspuns:

Povesti inventate, știm cu toți ca suntem virgini și tot la xxx cam toți

regis
| regis a răspuns:

Nu poate ramane însărcinată de la o fantezie la care nici nu a participat.

| Lorena6879 a răspuns:

Da te cred, și eu am făcut sex cu președintele laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kalibi1327 a răspuns:

"Eram in baie si făceam duș iar tata a intrat peste mine, cand m.a văzut a început să facă sex cu mine, mama se uita la noi si isi făcea degețica, iar tatăl meu a invitați si pe ea. Tata s-a terminat pe fondurile noastre oare e posibil sa fiu insarcinata?, daca da... O sa-i spun copilului fiu, sau frate? "?