| CasperFantoma123 a întrebat:

Salutare, imi poate spune cineva cum pot scapa de fetisul cu picioarele? Cand vad o tipa cu picioare frumoase ma excit tare si incep sa am fantezii cu asa ceva asa. Vreau sa scap de asta, dar nu stiu cum.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si mie si cred ca oricarui om normal si cu ceva cultura ne plac picioarele frumoase, iar ele fac parte, firesc, dintre subiectele fanteziei masculine.
Daca te exciti doar, bucura-te ca reactionezi aproape normal.
Fanteziile fac parte din psihicul nostru. Atata vreme cat nu devii agresiv sau alte nasoale e ok, relax!
Sa intelegem ca esti singur, sau prietena ta nu le are atat de frumoase?! Nu fi trist, sufletul si pasarica dulce sa fie frumoase si tot esti castigat!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vîrstă ai?

| ania a răspuns:

Uită-te în altă parte!

| Holiday a răspuns (pentru ania):

La fund si tate, eventual...laughing

| mihai69 a răspuns:

Dar nu înțeleg de ce ai vrea să scapi de asta? Nu faci rău nimănui, nu e ceva scandalos... Zău dacă pricep.

| seth2016 a răspuns:

Mergi la doctor. Daca esti fantoma nu e cazul sa-ti faci probleme.