| Anonimul230 a întrebat:

Salutare, in cateva zile vine o fata la mine acasathinking asta nu e o problema, dar ea este dansatoare(nu de profesie). dar ii place de mine si i-am spus sa imi arate ce stie la mine acasa a acceptat, si acum cum reusesc s-o aduc la mai mult, sunt singur acasicapuppy dog eyes(ea are 16 ani eu 14)

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Daca nu te inhibi, virsta isi va face singura datoria!

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Si te trezeai din vis!

| EnvyU a răspuns:

Daca e sa fie ceva, o sa se intample, nu trebuie sa faci nimic, doar sa fi natural, sa fi relaxat, stapan pe tine si sa fi increzator, nu increzut tongue totul va veni de la sine. ah si nu uita DA NU UITA SA ITI IEI PREZERVATIV NEAPARAT! success

| Anonimul230 explică (pentru EnvyU):

Man eu iti multumesc stiua sta ca nua r fii prima ora stai chill, dar e o amica mai buna, mai deosebita