| rocco2194 a întrebat:

Salutare, iubita mea este foarte dezamagita ca am încercat sa ii sparg parola de Facebook! Ce crede ea, ce am de făcut?! Mulțumesc

Răspuns Apreciat de Editori
| Hannah06 a răspuns:

Buna! Nu e bine ce ai facut, arata ca nu ai incredere in ea, ai incercat in mod abuziv sa intri in intimitatea ei si este normal sa fie dezamagita.In primul rand, recunoaste ca ai gresit si cere-ti iertare pentru ce ai facut, in al doilea rand vorbeste cu ea despre motivele pentru care ai facut asta, daca o suspectezi de anumite lucruri etc. Inca o data, ceea ce ai facut nu este normal intr-o relatie, maturizeaza-te.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iubita ta ar trebui sa-ti dea papucii, pentru ca i-ai demonstrat ca nu ai incredere in ea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Iubita ta ar trebui la randul ei sa procedeze la fel prin a incerca ca si ea sa sparga ceva, insa in cazul tau sa fie vorba de... capul tau. laughing

| Eugen80 a răspuns:

Dacanu ai incredere in ea, faci prostii.
In timp, dovedeste-i ca poate avea incredere in tine si tu in ea. Dar e bine sa incepi prin a-ti cere scuze, sa admiti ca esti un bou care nu avea incredere, ca erai gelos tocmai pentru ca o iubesti si... alte vrajeli.

| Ely1234567 a răspuns:

Cere-i iertare pentru ce ai făcut nu e bine ca ai încercat sa ii spargi parola...

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Si eu ma suparam si nu ti mai vorbeam e o chesttie intima si privata si tu iti bagi nasul unde nu trebuie, daca nu ti o da ea de buna voie atunci n ai faci.
daca nu exista incredere de ce o mai numesti iubita?

| RavenNymph a răspuns:

Nu este deloc în regulă ce ai făcut. I-ai demonstrat că nu ai pic de încredere în ea și voiai să îi invadezi spațiul privat. Fiecare are dreptul să țină anumite lucruri pentru el.