| anonim_4396 a întrebat:

Salutare lume. Am 15 ani si am o intrebare : este normal ca capul penisului sa fie de culoare mov? Este cumva vreo problema medicala sau este normal?

Răspuns Câştigător
| Lisa01 a răspuns:

Nu este chiar normal.II posibil din cauza frigului, sau poate ca ai circulatia periferica slab dezvoltata.Consulta un medic.

| Serban98 a răspuns (pentru Lisa01):

Eu am malformatie la inima si obosesc mai repede se poate sa fie asta cauza?

| Serban98 a răspuns (pentru Lisa01):

Eu am o malformatie la inima se poate sa fie aceasta problema?

| Seyko a răspuns (pentru Serban98):

Foarte probabil

| Bogdan1o a răspuns (pentru Serban98):

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic, poate sa fie medicul de familie sau un urolog

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A expiratrolling on the floor