| TonyStarkk a întrebat:

Salutare lume,vreau si eu sa fac cadou unei fete un set de lengerie intima(chiloti/sutien)da problema ca nu ii cunosc marimea la chiloti, care sunt marimile care se folosesc la marimi?

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

La bikini/boxeri: sunt marimi S/M/L. Depinde de corpul ei acum. daca e foarte slaba, gen scobitoare merge S. daca e o persoana cu corp normal, sa ii iei M. daca e un picut mai plinuta ia L. Dar sunt si marimi mai mari dar nu cred ca te intereseaza... laughing
La sutien e mai complicata treaba. aici e vorba de cupe A/B/C/D/E si fiecare combinata cu niste cifre stupide. laughing Eu sunt fata si tot nu ma descurc la alesul sutienelor. big grin

6 răspunsuri:
| llucixxl a răspuns:

Ptiu bate-te-ar norocu'. Cadourile astea nu merg la femei, făcute de un bărbat. Decât să riști să cumperi așa ceva și să îi aplici involuntar câteva mărimi în plus mai bine ia un buchet de flori.

| RAY a răspuns:

Daca o violezi si o masori dupa ce i dai in cap afli asa doar poti banui

| Felys a răspuns:

Mai bine alege un alt gen de cadou, eu ca femeie nu imi place sa primesc asemenea cadouri, astea sunt chestii care se iau personal, nu este potrivit un asemenea cadou indiferent de ce relatie este intre voi

Răspuns utilizator avertizat
| xBlindBeauty a răspuns:

Da sunt pe marimi s, m, l, xl.