| sanyy a întrebat:

Mai fratilor... vreau si eu sa stiu:

1. Astia de aveti succes cu femeile, cum le abordati si ce mesaje le dati? Am auzit ca din 20 de tipi 18 le zic buna ce faci si cica asta e banal.

2. Fetelor... cum v-au abordat actualii vostri iubiti? Ce mesaje v-au dat? Sau cum v-ati cunoscut?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice barbat se chinuie cu femeiile. La nimeni nu e usor iar cei care se lauda mai multa laba practica acasa. Multi se orienteaza spre femei artificiale altii merg la curve iar cei mai saraci financiari trag sperante la proastele de pretutindeni care fac misto de ei cum vor ele

| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa stii si cum o spui si la momentul propice. Nu, in ultimul rand si daca arati ca cel pe care il asteapta ca barbat „ideal".

| RoCkKiD a răspuns:

Daca vrei sa ai succes la fete, in primul rand trebuie sa arati bine, sa fii lucrat la sala, ingrijit etc. Daca arati bine in poza de pe Tinder la majoritatea nu mai conteaza ce zici. Nu zic ca daca esti urat nu ai sanse pentru ca na cate tipe atatea gusturi dar sensele sa ai succes sunt mai mari daca arati bine.

Acum, daca vrei sa si ramai cu tipa trebuie sa ai si ceva in cap ca na, modul in care arati doar ii atrage atentia. dupa trebuie sa ai ceva in cap.

In rest depinde de personalitatea ta, sa fii deschis, amuzant si sa o faci sa se simta bine.

| sanyy explică (pentru RoCkKiD):

Eu zic ca arat bine. Cel putin la corp, sunt fit si am ptratele laughing. In cap cred ca am si acolo ceva, ca sunt la facultate. Un defect ar fi ca nu sunt fotogenic si nu imi place cum ies in poze. tongue

| Mosotti a răspuns:

Pai ma frate, conteaza in primul and cum arati. Daca arati bine nici nu mai conteaza ca zici buna, ce faci, ce ar vrea sa zici?! E absurd sa nu le placa. Nu o sa incepi cu ce nava s-a dus pe luna prima data. Se incepe cu buna ziua sau buna, cum te numesti, din astea. Asa incepe orice conversatie in general. Cand zic ele ca e banal, zic, ca sunt satule de intrare intr-o discutie in vederea sexului doar. Sau na, buna, vrei sa facem schimb de numere de telefon?! Sau vre sa iesim la o plimbare, un film, la o terasa, merge si asa. Dar buna trebuie dat! Totul e sa te placa, dupa aia merge ca uns totul. Daca te vede inainte, orice zici, abia asteapta sa-ti raspunda. Acuma numa tu stii ce fizic ai.

| alina2k18 a răspuns:

''Fetelor... cum v-au abordat actualii vostri iubiti? ce mesaje v-au dat?''
Mi-a zis ca sunt una la 1 milion... restul erau la 1 milion jumate laughing
winking

| Alisirbu a răspuns (pentru alina2k18):

La jumate.ro)))

| Emma30555 a răspuns:

Cei mai mulți care au succes la fete sunt de fapt sociabili, au mai mulți prieteni și cunosc fete în anturaj.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Permite-mi sa te contrazic, poate cei care se fac mai placuti si sunt bârfiti de "bine", fetele nu sunt atrase de cei care vorbesc mai mult ca ele pentru ca stiu ca o sa fie povestite, una dintre cele mai simple metode sa aiba "succes" orice baiat e sa-si tina gura si sa lase fetele sa bârfeasca intre ele despre cât de ok e tipul.

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis sa fie sociabil nu barfitor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica astia care au succes cu femeile...
Frate, ce intrebare ai pus tu e una extraordinar de stupidã, tocmai de aia nu prea iti merge. Chiar si daca cineva ti-ar da exemple de mesaje/abordari, nu o sa-ti mearga deoarece nu sunt autentice si vin din propriul tau caracter. La nici o fatã nu-i plac maimutele care repeta dupã altii, se va simti super awkward si nu o sa stii sa continui o conversatie dupã primele 2-3 fraze. Pentru ca totul trebuie sa se intample natural.

E de prost gust sa vrei sa ai "succes cu femeile", de ce sa nu ai succes cu una singura si buna? Ca de exemplu daca abordezi 20 de tipe, 2 le gasesti interesante si aveti ceva in compun, pe alea le pastrezi.
Tu si o mentalitate proasta, din punctul meu de vedere.
Mentalitatea aia proasta de ai fost refuzat de cateva tipe si crezi ca nu mai merge cu nici una.

| sanyy explică (pentru anonim_4396):

Nu am alergat niciodata dupa fete. Pana acum la 20 si ceva de ani nu mi-au placut cu adevarat decat vreo 3 fete. Placut din toate punctele de vedere. Am mai avut asa simpatii, dar nu ca la cele 3. Cu niciuna nu a iesit nimic, iar de la ultima mi-am luat si cel mai urat refuz. Greseala mea, poate, pentru ca m-am uitat decat la ambalaj.