| anonim_4396 a întrebat:

Nici nu stiu ce sa mai fac. Imi vine cateodata sa ma omor pentru ca niciuna nu ma iubeste si nu ma vrea pentru ca nu am bani...cand le zic sa iesim la un suc imi spun sa-mi vad de drum mai bine. Am ajuns sa-mi doresc sa mor decat sa traiesc asa. Chiar nu stiu ce sa mai fac...simt ca am ajuns la capatul puterilor.

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ești prea disperat și deprimat, lucru ăsta se simte și de aia fetele nu vor să te cunoască. presimt că le și abordezi într-un mod foarte obișnuit și plictisitor, altfel nu atragi decât atenție negativă asupra ta. ai materiale grămadă pe net despre cum lucrează psihicu feminin și astfel cum faci o impresie bună, cum atragi, cum comunici etc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Câți bani nu ai? Ce puteri nu ai, de ai ajuns la capătul lor? Câte fete ai testat, de ai ajuns la ceasul morții? Ai două mâini și două picioare. Cum de alții au bani, și succes la femei și bani de suc și tocmai tu singur nu ai?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Man, u degeaba vorbesti ca ai alta varsta, pe vremea ta era alta mentalitate fetele erau invatate de mici a fi Femei de casa.
Azi e democratie., Pe cand aproape totalitatea baietiilor isi doresc sa aiba partenere stabile, o parte buna din fete Nu isi doresc relatii stabile, preferand aventurile pe beneficii-> in special alea mai "frumoase/dotate", Deci se creaza o inegalitate numerica uriasa intre sexe., asa se face ca in vest, Sua mai putin de jumate dein populatie sunt in relatie. Sa nu mai zicem ca mai demult era mai mult tineret asa un baiat mai mare daca nu isi gasea de varsta lui, isi putea gasi una mai mica, Acum fetele de 14 ani au petitori de peste +20 de ani la alegere, fiindca cererea e mare->au de unde alege se fac smechere de mici.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce procent? Tot spui o bună parte, mai puțin de jumătate. Te bazezi pe statistici oficiale sau lumea este cum ți se pare ție?

| Werrich a răspuns:

Salutare! Nu este sfârșitul lumii, nu este vina ta ca ele sunt materialiste și figurante.

| Werrich a răspuns:

Gandeste-te ca Nick Vujicic nu are maini si picioare si totusi se bucura de viata.

| Marius22222222222 a răspuns:

Frate si eu am avut astfel de ganduri. Da uite ca nu e chiar cum vrem. Noi ca azi morì sau Maine. Nu am sa dau nume dar datorita unei fete de aici de pe TPU sa zic ca am inceput sa vad altfel viata

| alexalx1234 a răspuns:

Dă-le naibii. Sunt curve. Nu merită să te obosești cu ele. Vor doar bani, BMW, mușchi și lux. Panarame materialiste

| Holiday a răspuns (pentru alexalx1234):

"Dă-le naibii. Sunt curve. Nu merită să te obosești cu ele. Vor doar bani, BMW, mușchi și lux."

De parca daca n-ai bani, masina si muschi sunt sanse mai mari sa fii mai inteligent...De fapt probabilitatea e mai mare sa NU fii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata se traieste si fara femei! Traieste cum poti si aia e, nu se intampla nimic daca nu te va vrea niciuna! Crede-ma, sunt multi in situatia ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Altora le vine sa se omoare pentru ca au prea multe persoane in viata lor, sotie nebuna, soacra nebuna, neamuri multe si enervante...
Si tu in loc sa te bucuri de singuratate si de libertate vrei sa mori? laughing Ai neaparat nevoie de o partenera?

| Bruno92 a răspuns:

E modul greșit de a le aborda nu neapărat banii ..nu sunt toate materialiste.

| Michaeel a răspuns:

Nu trebuie sa te omori și nici sa te consumi ca nu te iubește pentru ca nu ai bani. O persoana serioasa și care merita te va iubi și te va accepta pentru cine ești. Nu toată lumea se naște bogat, majoritatea oamenilor au un venit mediu și duc un trai cât se poate de decent, este complet normal. O persoana care sta pentru bani e numai pe interes și când va întâlnii unul mai bănos te va părăsi.Asa sunt unele femei, dar îți garantez eu ca unele sunt serioase și nu cauta bani în relație, cauta ca sigur vei găsi pe cineva mai bun.

| TristanTzara a răspuns:

Există motive mult mai bune de a te omorâ decât ăsta.

Concentrează-ți energiile sprea a construi ceva în viață. Să fim serioși, ce fel de viață e aia în care trăiești numai ca să ***?

| Robert2526 a răspuns:

Eu nu o sa cred niciodata asta! Nu banii tin o persoana langa tine! Cand crezi ca problema e la altii, ar fi bine sa te uiti la tine mai bine, sigur problema e la tine!

Eu nu am bani, dar nu am problema ta! Plus multi alti oameni care nu au bani si nu au probleme ca tine? Sau crezi ca toti oamenii care au succes in dragoste sunt plini de bani?

Cauta bine problema la tine! Probabil ca este vorba de atitudinea pe care o ai fata de fete

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu te demoraliza doar din atat, sunt unele persoane care intampina probleme mult mai grave si nu se gandesc la suicid dimpotriva se gandesc cum sa rezolve situatia, se gandesc ce ar trebui sa schimbe la ei in functie de ce li s-a intamplat bineinteles vorbesc despre persoanele optimiste in momentul de fata.Incearca si tu sa cunosti persoana mai bine inainte, nu actiona asa brusc si nu mai gandi asa negativ, fi si tu mai optimist ca nu toate fetele sunt pe interes, iar suicidul nu este o solutie, nu renunta asa usor la viata pentru ca este scurta si inca ai destule de oferit si de primit.Multa sanatate!

| VI3 a răspuns:

Salut! Oare ăsta o fi motivul? Sunt lucruri mult mai importante în viață decât asta. Câți ani ai?

| AEWPenta a răspuns:

Stai linistit e normal din cauza hormonilor, nu ai nimic de pierdut din partea femeilor decât o gaura care se găsește si contracost asa ca stai calm.