| anonim_4396 a întrebat:

Nu am mai avut o relație de 3 ani, iar comunicarea cu fetele este tot mai proastă, eu fiind un tip și mai timid. Ce credeți că ar trebui îmbunătățit și cum aș putea aborda situația pentru a avea succes cu persoanele de sex opus?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Renunti la timiditate, iesi din casa si din mediul virtual si iti faci prieteni reali, care automat te vor baga in cecurile lor unde sunt si fete.
In preajma fetelor este bine sa inveti a saluta si zambii, restul vine de la sine, ca intra ele in vorba cu tine.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mergi la librarie si ia-ti o carte despre cum sa scapi de timidtate!
Sa fi curat, manierat, atent si prevenitor!
Mare atentie si la unghii, mereu scurte, curate si pilite impecabil!
Sa nu iti miroasa gura, subtiorile sau ciorapii!
Citeste si invata, fetelor le plac tipii inteligenti!

| RAY a răspuns (pentru PsihoSex):

Citeste si invata, fetelor le plac tipii inteligenti:?

desi tocilari au fetele frumoase si sunt curtati de multe fete, oare asa e?

| Adry05 a răspuns:

Ai sfaturi gramada pe Youtube de la tipi care chiar au ceva de zis, au studii, sunt psihologi etc.

| RoCkKiD a răspuns:

Incearca sa te conectezi cu fetele prin pasiuni. Sigur ai niste chestii care iti plac si sigur exista fete cu aceleasi pasiuni, cauta platforme online unde sa le intalnesti si vezi ce iese. O sa fie mult ami usor sa comunici cu o fata despre un subiect la care te pricepi.

| mont a răspuns:

Incearca sa ai bani cat de multi.

| mont a răspuns:

Incearca sa ai bani cat de multi. Aia sunt cheia succesului.