| BadMax a întrebat:

Salutare nu stiu ce sa zic despre marimea penisului meu doarece mi-a fost frica sa il masor dar este cam cat telefonul meu j5 as vrea sa stiu daca este in regula marimea ca de grosime nu ma ingrijorez

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Masoara-l si vezi cat este.

| Sofer a răspuns:

E bine daca e de 14 cm.

| Necunoscut112 a răspuns:

Frică să îl măsori? Ce crezi că ţi se întâmplă?

| BadMax explică (pentru Necunoscut112):

Ma mananca el pe mine happy

| PsyhoChild a răspuns:

Eu am 14 ani si am penisul de 12-13 cm cand sunt excitat.Nu e o problema sa il masori.

| EmanuelKant a răspuns:

Daca nu ajungi sa te scobesti intre dinti cu el nu e destul de mare.

| BadMax explică (pentru EmanuelKant):

Ajung stai linistit

| Stounos a răspuns:

Daca vrei sa stii daca esti dotat sau nu apropie-te de perete cand esti in stare de orice daca nasul e primul ce atinge peretele atuni nu esti dotat

| BadMax explică:

Salut l-am masurat si este de 14 centimetri e bine?