| Raducu445 a întrebat:

O intrebare mai ciudata... cum ar trebui sa se simta in mod normal glandul penisului la atingere? Putin sensibil? Pot sa ma spal corect, sa decalotez si restul doar ca il simt uneori putin sensibil sa zic asa. Este ok?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sensibilitatea putin mai accentuata a suprafetei glandului penian la atingere este absolut normala. Sanatate!

2 răspunsuri:
| UnulSimplu312 a răspuns:

In zona aia e sensibilitatea mai ridicata la toata lumea asa ca stai linistit