| sanboss a întrebat:

Salutare, pentru întârzierea ejaculării și pentru o potenta maxima ce produse recomandați?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evitarea masturbarii excesive.
Cu cat mai rar cu atat mai mult va tine potenta si ejacularea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nu e buna pentru ejaculare precoce, tratamentul se ia pentru o perioada îndelungate, nu rezolvi nimic cu o capsula, cu o floare nu faci primăvara, mai bine încerci un pahar de vin rosu de butuc.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruInu a răspuns:

Nu lua de capul tau,sau asa zisele recomandari,mergi la un medic,îi explici problema si vor fii gasite rezolvari,pastilele din gama,Maraton/Viagra alea sunt niste pastile pentru ocazie, ai agătat o tipa buna vrei sa fie ceva frumos si folosesti pastila aia. Pe langa asta au efecte secundare. Cu bautura nu stiu ce sa zic, daca vei o vodca sau o bere nu vei fii Titus Steel, cu vinul nu am idee, posibil sa fie ceva, nu consum alchool

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Viagra by Pfizer

| DonutsRO a răspuns:

Mergi la sexolog. Doar el te poate ajuta.