| anonim_4396 a întrebat:

Salutare prieteni! Nu am pe cine sa intreb asa ca, am venit la voi! Astazi la intrare in super-market o gagica se uita atent la mine si isi musca buza de jos. Ce dumnezeu? Ce este de facut in situatia de fata? Femeia este maritata.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ni se intampla tuturor la un moment dat, buze crapate, ticuri nervoase, stari de panica samd.
Nu-i nimic de facut in cazul asta, din bun simt intorci capul in directia opusa si mergi mai departe. Evident ca se uita la tine, pentru ca te holbai la ea...de aceea am spus sa eviti contactul vizual.

7 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

De unde stii ca isi musca buza de jos, din moment ce in supermarket se poarta obligatoriu masca?

| diNNozo a răspuns (pentru Floridori):

Salut. da-mi adresa sa iti trimit o pereche de ochelari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e de făcut? Anunță poliția că angajații supermarket-ului nu poartă mască. Sau vorbește cu un psihiatru, ai vedenii.

| diNNozo a răspuns (pentru anonim_4396):

Salutare! Nu inteleg ce, cauti pe comunitatea asta!?

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Trebuia să îți musti si tu buza de sus laughing)))

| EoTl a răspuns:

Probabil avea o pielita la buza si o rupea.

| diNNozo a răspuns (pentru EoTl):

Multumesc de raspuns!