| Addiction_8089 a întrebat:

Sa va spun scurta amea poveste : De putin timp am venit dintr-o tabara unde am cunoscut o fata. Ei bine, imi sta agandul la ea non-stop si nu mi-o pot scoate din cap.Chiar as vrea sa fim impreuna pentru ca sunt sigur ca si ea ma place.Problema ar fi ca eu am intrat la liceul militar si o sa fiu nevoit sa plec din oras, deci mai am cam o luna si jumatate de stat acasa :-

Răspuns Câştigător
| ClaraZ a răspuns:

Profita de timpul pe care il ai la dispozitie sa fi cu ea, iar daca o sa tineti unul la celalat cu adevarat, nu va conta ca trebuie sa pleci din oras.Bafta:*

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Transfera-te, nu stiu cu ce te atrage armata, numai regulamente si altele.
Mai bine in civilie, stiu eu, am fost in armata si toti militarii angajati beau de stingeau, ca sa uite de viata de cazarma.

| Addiction_8089 explică:

De retras nu o sa ma retrag! Am muncit mult ca sa ajung pana aici si nici nu vreau sa imi bat joc de banii pe care parintii i-au cheltuit pe mine :-s.In ceea ce priveste ce spuneti voi, chiar nu e adevarat laughingAm vorbit pe mess cu o fata si mi-a spus ca lumea e cum se cade pe acolo happy. Eu nu v-am cerut sa imi spuneti cum e la liceu, v-am intrebat doar ce ati face in locul meu :-