| ConradBarbarul1111 a întrebat:

Sunt baiat!

Este normal ca si baiat, in momentul in care sunt pe strada si este multa lume sa-mi fuga ochii involuntar spre fundul barbatilor?

Also, si la femei mi se intampla treaba asta, evident, dar in ultimul timp am constientizat ca se intampla si la barbati.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz ar fi indicata sa-ti evaluezi cu mai multa ''atentie'' care este de fapt orientarea sexuala reala? Care se manifesta cu mai multa pregnanta/intensitate dintre cele 3 posibile : bisexuala, homosexuala sau cea heterosexuala. big grin,

12 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Esti bisexual.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Depinde cu ce "scop" iti aluneca achii la baieti. Daca te atrag din punct de vedere sexual, ai inclinatii homosexuale. Daca doar asa ca sa vezi ce poarta... Nu. Citeste despre scara hetero-homosexuala a lui Kinsey. O gasesti pe google. Dar sa nu te sperie. Daca iti plac fetele si iti gasesti una cu care sa faci sex, o sa uiti de funduletele de barbati. Poate o sa-ti mai aduci aminte cand iubirea mai slabeste, relatiile sexuale cu fete se raresc. Dar nu-i obligatoriu sa le accesezi, cum nu-i obligatoriu sa le refuzi.big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

POate iti fug ochii ca tu crezi ca erau femei ca in ultima vreme tot apar baieti cu blugi ca cei purtati de fete.

| ShamelessQboy a răspuns:

Din ce spui se pare ca ai înclinații către bisexualitate, cumva bi-activ dacă iti imaginezi uneori ca le-ai tragage-o unora. Pot sa zic ca nu-i nimic rau in asta ba din contra poti avea parte de experiențe placute pe care unii niciodată nu le vor afla, iti spun asta din experienta.
De când sunt cu actuala iubita am trecut si eu peste bariera hetero, formând un cuplu bi acum, swing cu alte cupluri bi etc, este super.

| ConradBarbarul1111 explică (pentru ShamelessQboy):

Mi-am imaginat de ceva ori cum ar fi sa faci un bj unui baiat. si de mai multe ori ma puneam in rolul femeii la mine in fantezie in timp ce se distra cu 2 tipi.

| ShamelessQboy a răspuns (pentru ConradBarbarul1111):

În cazul ăsta inseamna ca esti bi-versatil, adică ai putea sa le-o tragi sau sa ti-o tragă.
Ti-ai imaginat vreodată că sunt si fete implicate în același timp? Cum ar fi ca tu si o fata sa-i faceti oral unui băiat, sau ca faci manage ă trois?

| ConradBarbarul1111 explică (pentru ShamelessQboy):

Salut..eu ma imaginam fiind fata in fantezii, nu prea vedeam alte fete implicate. La a doua intrebare, ar fi scarbos, sincer, adica mai bine i-o trag la aia decat sa sug p*** cu ea laughing

| ShamelessQboy a răspuns (pentru ConradBarbarul1111):

Salut, fata nu poti sa fii pentru că nu ai păsărică, doar poti sa fii in rolul de fetița pentru băieți folosind funduletul si gurita.
Nu vad de ce sa ti se para scârbos sa o faci alături de o fata, din moment ce tie iti plac fetele si băieții in aceiași masura, adică dacă si tu intri in rolul de fetița ai doar de invatat de la o fata.
Ai avut vreo experienta bi sau gay?

Răspuns utilizator avertizat
| Danielachan a răspuns:

Esti bisexual

| KeyM a răspuns:

Nu e nimic strasnic, doar ca ai grija sa nu patesti si in realitate)