| xxxDennisDennisxxx a întrebat:

Salutare, sunt baiat si am am o mica mare problema..in trecut am avut o relatie de 2 ani cu o fata super ok, a fost frumos totul. dupa nu am mai gasit pe nimeni cu care sa rezist mai mult de cateva zile si nu inteleg de ce, sunt sociabil, am 1.85, 90 kg, nu sunt nici frumos, nici urat, sunt un om normal nu stiu unde gresesc, ce trebuie sa fac sa gasesc si eu o fata sa am o relatie mai lunga...sunt complexat de chestia ca pana acum am avut dupa relatia lunga, doar de scurta durata...Astept poate iese soare.big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Soarele iese dacă ai mai multă încredere în tine și în persoana de lângă tine!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mirke a răspuns:

De ce nu rezisti? le pui pe fuga? faci crize, ce se intampla in alea cateva zile, se evapora? continua sa vb cu o fata cu care vezi ca te intelegi, nu trebuie sa semnati nici un contract pentru asta, sa nu te prosteasca, cica au un scop ascuns, mare grija, laughing

| cineva666 a răspuns:

Ti-a facut careva vraji laughing

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Aaa. bun, te intreb ceva? cu ce te ajuta ca ne scrii asta noua? ce crezi ca am reusi noi sa rezolvam?
draga, du-te la un club sa vezi cum te saturi de fete ( sau pe cantura, cum vrei )