| paradise66p a întrebat:

Salutare,
Tot se apropie perioada asta a sarbatorilor si sunt in cautare de un cadou, ceva dragut pentru o prietena iubitoare de pisici.
Nu vreau gen sa i-i iau articole vestimentare, nu cred ca e cel mai ok.
Daca stiti ceva dulciuri in forma de pisici, jucarioare, sau ceva dragut de preferabil cu pisici

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Salut! Poti sa iei jucarii de plus in forma de pisica sau o masca, se gasesc si accesorii, de exemplu poti sa iei o bratara si sa aiba atasat un cap de pisicuta, lantisor sau cercei cu pisicute.