| John22121994 a întrebat:

Acest ANUNȚ ESTE PT FETE.
Îmi place la nebunie acest site, și o să profit de faptul că sunt ca anonim, adică nu are nimeni cum să dea de mine, și să mă arate cu degetul pe stradă. Dacă cineva râde de mine, sau mă ia la mișto, pe baza la ceea ce urmează să spun este fix problema lui sau ei. Dar dacă vreți să-mi arătați că sunteți români educați, atunci ori ignorați mesajul asta, ori scrieți dar fiți educați.
Cine știe, poate că la final dau și fundiță.
Deci, în primul rând să vă spun și câteva informații despre mine ca-să vă faceți o idee cât de cât.
Mă numesc John, am 23 de ani, lucrez ca muncitor la o fabrică, sunt un tip foarte deschis, educat, și funny.
Treaba e în felul următor: vreau să am o relație serioasă cu o fată și nu găsesc absolut deloc.
Adică îmi cer scuze, am găsit, am găsit foarte-foarte multe dar au în cap numai bani-bani și iarăși bani.
Adică toate sunt pe interes.
Și credeți-mă că am cunoscut foarte multe fete peste 1milion la număr.
Bine nu numai românce, și alte nații.
Adică vreau să spun că sunt un tip umblat și mi-am dat seama de realitatea crudă în care trăim.
Adică pentru fetele din ziua de azi, nu contează vârsta, sau aspectul său orice altceva legat de normalitate.
Pentru fetele din ziua de azi, contează banii.
Să ai casă. De preferabil vilă cu piscină și o curte cât mai mare. De preferabil peste 2km.
Să ai mașină. Dar de preferat să ai mașini. Multe mașini și fiecare să nu fie mai ieftină de 100.000 de euro.
Si bani cât mai mulți de preferabil cel puțin 5 milioane de euro.
Pentru Ca-să aibă și ea ce să ia după divorț. E ceva normal adică pe bune, ii merita pentru că fata și-a scurtat niste ani din viață Ca-să stea cu acel bărbat.
Și unde rămăsesem... Aaa da despre mine: Am avut și experiențe de viață rele.
Adică cu fetele în relații mă refer.
Toate după un anumit tip mă înșelau.
Și mi-am pus întrebarea care e de fapt problema.
Și am stat și m-am gândit și am ajuns la concluzia că urât nu sunt. Ba chiar arăt bine. Alte defecte fizice sau psihice nu am.
Nu pentru că zic eu asta, așa au spus și doctorii.
Gras nu sunt, deci care ar putea fi problema?
Și am ajuns la concluzia la aceea vreme că eu am stat numai cu fete fara facultate.
Și m-am gândit că fetele cu facultate sunt mai serioase în comparație cu fetele care n-au nici 10clase.
Și până la urmă după ceva timp, am avut o relație cu fată care avea și facultate și Doctorat în Psihologie.
Am zis în gândul meu: Hai că e bine.
Pe naiba să mă ia după 2 săptămâni mă înșelat cu cel mai bun prieten.
Și ultima relație a fost cu o fată de polițist.
Am zis în capul meu:Hai că acum e bine, adică pe bune tasu e gabor și masa la fel. Adică normal ca fata a primit o educație frumoasă.
Pe naiba să mă ia după o lună mă sunat un prieten să vin repede dintr-un club să-mi arate ceva.
Ea era se pupa cu unu cu bani. Mi-am dat seama că avea bani după mașină și după aspect.
În concluzie am suferit mult. Nu doresc la nimeni asta. Poate decât la dușmani.
Mă rog după ceva timp după ce mi-am revenit cât de cât încât să am puterea să mai ies afarădin casa fara sa plâng, mi-am dat seama că în ziua de azi în societate, sau în internet este aproape imposibil să-ți găsești pe cineva care chiar să știe ce vrea de la viață cu adevărat. Și să prețuiască viața și etc si etc si etc...
Așa că am hotărât să scriu aceste rânduri aici în speranța că poate aici mai exista fete care au trecut prin ce am trecut si eu, si aceste fete sunt convins că exista. Poate chiar și aici. Și poate ca una dintre ele chiar îmi citește aceste rânduri, și poate că și ea la rândul ei cauta pe cineva la fel cum caut si eu.
Adică sincer.
Dacă ești o fată trecută prin necazuri cum am trecut și eu Hai să vorbim și cine știe poate că ne întâlnim. Adresa mea de e-mail este: John22121994

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Acum, ca sa fiu sincer, cred ca esti imbecil. Dupa ce declari ca ai cunoscut " peste 1 milion de fete", spui ca toate sunt la fel. In plus, nu stiu prin ce cercuri te invarti tu, de gasesti tipe din astea care nu au nici 10 clase, ca in viata reala, daca te uiti putin in jur, cel putin in RO, toti cretinii fac cate o facultatehappy

problema e la tine, si nu pentru ca esti urat sau nu ai milioanele alea de euro, ci pentru ca esti prost

"Pe naiba să mă ia după o lună mă sunat un prieten să vin repede dintr-un club să-mi arate ceva."

bine ca erai tu in club ma si ea te insela, tu ce naiba faceai in club? bine ti-a facut, esti doar un fatalau prost laughing

cica "fata trecuta prin necazuri". esti demn de mila.dar eu nu sunt milos, eu doar rad de tine, esti un bleg

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, mai... esti frumos, desptept si arati bine, dar toate fetele te parasesc si nu sti de ce...
iti spun eu!
Cand arati cat de cat bine, dar nu ai bani, nu ai masini scumpe si mai ai si un cuculet mic in pantaloni, de ce te mai miri de ce te parasesc chiar toate fetele? Macar ceva mare si priceput sa existe, ca sa le tina agatate de tine, dar daca si ala este mic si nesemnificativ, atunci fug frate, ca nu-i nimic de agatat!

| mihai69 a răspuns:

Aici e un site pentru căutarea de răspunsuri, nu pentru "matrimoniale", oricât de romanțat ar fi scrise.

| relian a răspuns:

Care ar fi problema ta? Poate nu esti bun la pat,la asta nu te-ai gandit? Poate nu stii sa saruti o fata,poate nu stii sa tii o fata in brate si etc, nu o satisfaci si normal o fata nu sta doara ca arati tu bine, asa poate lua un poster sil pune pe perete si se uita la barbatu mortal laughing la fel si pentru barbati, nu-i suficient sa ai o femeie frumoasa, daca altceva nu stie sa faca, iar la pat este catastrofa laughing asa ma uit in reviste aleg ce poze vreau eu laughing

| sofisis a răspuns:

Deci, aici media de varsta este de 15-16 ani. Chiar nu cred ca vrei sa discuti cu fetele de pe aici. Iar cine e trecut de varsta majoratului, 90% are deja pe cineva. Pentru ca mihai69 are dreptate, NU este un site de "lipeli" ci un site informativ.
Pentru problema ta eu iti pot spune asa : cred ca problema e la tine, nu la ele. Cred ca tu nu prezinti ideea de siguranta si deci nici ele nu te trateaza la modul serios. Poate declari tu ca vrei o relatie, dar in subconstient nu cred ca e ceea ce iti doresti. Nu toate femeiele sunt ahtiate dupa bani. Cred ca ti le alegi in mod deliberat asa. Cred ca pentru tine e mai usor sa te lamentezi ca toate femeile "e curve" sau materialiste si sa te complaci in a gasi sau cauta numai persoane ori peste liga ta ori care dintr-un motiv sau altul sunt doar de tranzit. Nu ramai neinsurat, stai calm. laughing) Esti inca foarte tanar. Altii la varsta ta inca vad numai cluburi, bautura si femei....mai ai cel putin 10 ani inainte pana sa intrii in panica

| HazelEyes77 a răspuns:

Imposibil sa fie toate asa materialiste...O sa ti gasesti si tu o fata care sa ti demonstreze contrariul pana la urma.

| Aurra23 a răspuns:

Dragă John, îți înțeleg sentimentele dar să știi că vei găsi sufletul apropiat atunci când te vei aștepta cel mai puțin. Fete sincere mai există, îți zic eu Aura care am la fel ca tine 23 ani, rădare dragă!