| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Aici as vrea sa fiti sinceri. Raspundeti la doua intrebari.
Ce culoare a parului aveti?
Ce culoarea a parului admirati cel mai mult la sexul opus?
Fiti sinceri si nu luati in deradere.

16 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

1. Blond inchis.
2. Șaten/brunet

| Adry05 a răspuns:

Castaniu inchis natural, da acu am balayage.
Cel mai mult imi plac blonzii

| Drimmero a răspuns:

Sunt saten spre blond, cand m-am tuns ultima oara am observat totusi ca incepe sa se inchida treptat spre un saten inchis, inainte eram blond-blond si nu prea imi placea sa am nuanta asta.

La sexul opus nu prea ma intereseaza culoarea parului, trebuie doar sa ma atraga si atat, gaura intre picioare sa aiba.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La prima intrebare, brunet.
Si la a doua intrebare... chiar este irelevant.

| Freya1 a răspuns:

Saten.
Saten sau brunet.

| LoveSleep a răspuns:

In vremuri ca astea, nu mai stii care e sexul opus. Fii mai specific.

| Sofer a răspuns:

Am par șaten.
Admir blondele, roscatele și brunetele crețe cu fundul mare.

| SG1995 a răspuns:

Eu sunt blond. In general imi plac blondele sau roscatele, da sincer m-am indragostit până acum doar de tipe cu păr saten sau negru.

| Nemessys a răspuns:

Saten.
BRUNEEEEEEEEEET!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şaten.
Nu mi-a plăcut de niciun blond până acum, deci cred că tot şaten/brunet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șaten.

O culoare a părului mai închisă...brunet...dar și șaten e frumos. Și creț. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet.
Tot asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șaten.
Lung. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele sunt cele mai hot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscat
Blond

| denisaromina25 a răspuns:

1. șaten
2. nu prea imi pasa, dar, in general negru, acum ce o fi o fi