| Marius96 a întrebat:

Am 15 ani si am inceput si eu sa merg la sala pentru a da cate-va kg jos...
Acolo este un instructor sau cum se numeste ala si el imi zice ce sa fac...
Problema este ca el imi da niste exercitii putin cam usoare pentru ca el zice ca nu poate sa-mi de-a mai grele pentru ca sunt in crestere...
Cam ce exercitii as putea face pentru varsta mea?
[[Scuze de categorie ]]

1 răspuns:
| justE a răspuns:

Daca faci zilnic ex pe care ti le-a recomandat, sigur o sa vezi rezultate in cateva saptamanawinking

ti-as recomanda pe langa exercitiile astea sa alergi minim 30 de min pe zi ...bafta :*