| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am inceput sa vorbesc cu o fată drăguță dar acum ceva timp nu prea i-am acordat atenție din cauza unor probleme personale si am vrut sa fiu singur o perioada, problema e ca, cred ca s-a supărat pe mine, am mai vorbit cu ea dar a spus ca e ok, nu e supărată dar ea la rândul ei a inceput sa ma ignore, are rost să ii mai scriu sau i s-a luat de mine?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce vrei tu! daca vreis a fii cu ea ii scrii, daca nu-ti mai pasa sau ai alte probleme pe cap, da-i pace.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu îi mai scrie. Și-a găsit pe altul. Vorbea cu tine din plictiseală. Știu cum te simți...