| Mijai9050 a întrebat:

Am o mica intrebare: La ce varsta vi se pare ok sa va faceti o iubita? Ma refer la ceva serios, maybe sa o prezentati acasa.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ar conta vârsta? contează când găsești o astfel de persoană

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este dupa 18 ani, cand esti major si iti poti lua responsabilitati si raspunderea faptelor tale

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce găsești, ce condiții ai... E ok să ieși cu o fată și la 14 ani, dar abia pe la 21-22 poți avea o relație cu toate cele (dormit împreună, mâncat, împărțit cheltuieli, etc).

| Andreeush a răspuns:

După 17-18 ani.

| CleanHeart a răspuns:

Pai cand e ceva serios, relatiile incep de obicei pe la 16, 17 ani adolescentine, atunci am cunoscut si eu un baiat bun, l.am prezentat parintilor, nu am ascuns nimic de ei indiferent ca a fost ceva copilaresc dar e bine sa nu ascundem de parinti asa ne pot da niste sfaturi ca au experienta.

| alexalx1234 a răspuns:

Daca vrei sa mai ai bani, nu iti face iubita ca te stoarce de ei

| alexalx1234 a răspuns (pentru AngelErmin):

Am 19 ani și cunosc fete de vârstă mea și toate sunt pe interes. Au iubiți cu vreo 15 ani mai mari ca ele și au BMW

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 a răspuns (pentru AngelErmin):

La vârsta aia nu o să îmi mai trebuiască fete. Dacă în adolescență nu ai reușit să ai măcar o iubită ți-ai ratat toate șansele pe toată viața

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 a răspuns (pentru AngelErmin):

Am încercat cu o grămadă și majoritatea ori au vrut să sune poliția când m-au văzut, ori au scos spray-ul paralizant, ori m-au luat la înjurături fără să le fac nimic, deci e clar ce destin am

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce îți cade "cordonul ombilical" din punct de vedere financiar, dacă știi ce zic...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După vârsta de 18 ani. După ce îți termini studiile, te maturizezi, ai o carieră stabilă și bani.

| Anonima163333 a răspuns:

De la 15 in sus este cel mai ok, dar pana la 18 fara relatii sexuale

| SLS92 a răspuns:

De la 30 de ani in sus

| Mijai9050 explică (pentru SLS92):

Cam exagerezi, eu la 30 ma gandesc sa am deja un copil. Daca la 30 duci prima fata acasa, la 35 faci nunta nasti la 40? si cand va avea el 25-30 si va face nunta tu deja esti in sicriu

| SLS92 a răspuns (pentru Mijai9050):

Asta gandeste un om normal care a experimentat dragostea din liceul si pana la varsta de 30 de ani, eu mai am 600 de zile si ating 30 de ani fara sa stiu ce e ala un sarut LOL