| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema in legatura cu testiculul stang. Astă vară am primit o lovitura destul de zdravana in testicule. Cel stang s-a umflat si ma durea super tare dar dupa doua luni m-a lasat durerea. Acum simt ca si cum nu as mai avea testiculul cum era inainte. Il pot roti parțial si este foarte lasat (mai lasat ca inainte). Vreau sa mentionez ca nu am mers la nici un medic. Ar trebui sa ma duc? Chestia e ca a trecut durerea.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi mai mult decat indicat si necesar sa fii consultat de un medic urolog specialist. Sanatate!

| Andri123 a răspuns:

Dacă testicul e mai jos decât celălalt posibil suferi de hernie. Du-te la un medic, nu e de joacă deoarece pentru noi băieții zona respectivă e foarte sensibila

| CookieDipRo a răspuns (pentru Andri123):

Nu prea cred ca este hernie, deoarece am fost operat de mic de hernie!

| Dumblytics a răspuns:

Ai intrebat-o pe una cat e ceasul, ea a urlat ca are iubit si ti-a dat una in testicule?