| cats3 a întrebat:

Salutare TpU!
Ca băiat, în afara de mână și de pernă cu ce te mai poți masturba? Vă rog seriozitate.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Cu dusul, de ex scoti dusu de pe furtun si pui jetul ala la 20-30 cm de penis si lasi jetul sa cada pe penis si te excita pana la final, pe penis adica acolo unde e ata, deci din lateral cumva, eu asa faceam pe la 9-10 ani.
Sau te freci de pat ca si cum te-ai freca de una.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca baiat, in afara de mana stanga, mai poti folosii mana dreapta, dar nu perna.

| mihai69 a răspuns:

Cu un / o prieten / ă.

| Drimmero a răspuns:

De unde stii tu astea gusticele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Gusticel stie multe chestii

| Rhea44 a răspuns:

Iti cumperi o **** de plastic am vazut azi la promotiewinking

| VladJEU a răspuns:

Cauta pe internet fleshlight

| expertinrezolvareaproblemelor a răspuns:

Cu un cuțit ascuțit?

| cats3 explică:

Cum te masturbezi cu lanterna?

| mihai69 a răspuns (pentru cats3):

E una mai "specială"; google it.