| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, de data asta vin cu o intrebare mai personala si dubioasa pentru mine unul.
Vara asta mi-am pierdut virginitatea, si in decurs de 3-5 zile am facut sex cu iubita mea de 20 de ori? poate mai mult? Stiu ca pare exagerat dar tocmai asta e, eu nu am putut sa termin, si nici nu am simtit cine stie ce din placerea actului in sine, nu am probleme de sanatate, marimea nu consta a fi o problema din moment ce atunci cand a trecut deasupra o durea pe ea cat si pe mine, iar ea a reusit sa ajunga la orgasm de cateva ori, masturbarea nu ar fi nici ea o problema in cazul meu, fiindca practic sa zicem o data la 3-4 zile deci nu exagerat, nici nu sunt dependent de pornache sau ceva si stiu efectele pornografiei asupra creierului uman, mai ales ca nu prea suport pornografia, in fine, intrebarea mea este, Imi puteti spune mai exact sau chiar prin presupuse ce anume am avut, am?

5 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Lasa-te dus, nu te mai gandii la nimic

| RAY a răspuns:

Manc usturoi mai des cica mareste ejacularea,tu nu ejaculezi cand faci sex? poate organismul sa obisnuit doar cand te masturbezi,poate nu geme ca alea din filme,poate nu o iubesti,poate esti stresat,poate nu curcula bine sangele prin artere eu stiu fa-ti analizele,test de efort, ecocardiac, ridica greutati, evita filmele pentru adulti, fa yoga, manca mult carne, fugi, asculta muzica de relaxare

| TheImpaler a răspuns:

Ai gandit prea mult. nu esti inca sufficient de relaxat. ai emotii, te gandesti ca poate nu faci bine, sau nu ea multumita, sau mai stiu eu ce....nu mai gandi! bea doua pahare de vin sa te "pilesti" putin. alcoolul dezinhiba.

| Dante30 a răspuns (pentru TheImpaler):

Am luat in calcul si asta dar din pacate nu asta a fost motivul sad

| TheImpaler a răspuns (pentru Dante30):

Vezi? ai luat in calcul! nu mai calcula frate! relaxeaza-te. e mai mult chestier de psihic. nu ai cum sa "calculezi"