| Claudio707 a întrebat:

Mă intrebam daca fetele/femeile mai inalte au vaginul mai adanc? Voi ce stiti ce credeti? Se poate satisface o femeie inalta cu un penis de 17cm? Mie unul mi se pare putin 17 cm pentru o femeie de cel puțin 1, 70cm- 1,80cm

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea vaginului NU depinde si nici nu este influentata de inaltimea femeii si datorita acestui fapt, in general canalul vaginal are in medie o lungime/adancimea cuprinsa intre 8 si 11 cm. Informatia exacta, precisa si corecta NU costa bani insa pentru a-l gasi si cunoaste trebuie depus un pic de ''efort'' intelectual pentru a-l cauta, a-l citi si de a te si... lamuri. Daca vei avea timpul necesar ar fi bine sa accesezi si sa si citesti urmatorul articol :
https://anatomie.romedic.ro/vaginul
Multa sanatate!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dimensiunea vaginului variaza intre 9 cm si 12 cm, fiind usor influentata de inaltimea femeii. Nici o femeie nu are un vagin de 17 cm.

| mgtow a răspuns:

Daca au gura mare au gaura mai adanca. Multe se plang de una mai mare

| mihai69 a răspuns:

Nu e nicio legătură între înălțime și dimensiunea organelor genitale. Nici la femei, nici la bărbați.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, nu este mic penisul tau pentru o femeie msi inalta

| Andreeush a răspuns:

E un mit.

| Frank51 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre raspunsurile userilor de aici, dar cu siguranta exista si vagine cu peste 15cm, alea sunt anormale sau ce? Eu zic ca de fapt exista o diversitate de organe, nu este o regula, spun din experienta.