| EdyEdyson a întrebat:

Salutare TPU, ma simt cam aiurea in momentu de fata in fine, voi ce puteti sa ziceti, sunt cu o fata... si nu area prea mult timp liber, si am intrebat-o cand mai ai tu timp si poti sa mai iesim pe afara si a zis nu cred, si ma gandesc ca nu vrea sa iesim pe afara sau poate chiar nu poate nu stiu ce sa cred.De exemplu maine pleaca la patinoar cu niste prieteni de a iei si si ma gandeam si eu ca ma invita sa mergem amandoi si cu prietenii ei dar nu...Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Vorbeşte cu ea, şi clarifica orice amănunt. Până la urmă sunteţi împreună. Poate face asta din cauză că nu este obişnuintă cu tine, sau nuştiu.În orice caz, dacă o vezi aşa ignorantă şi indiferentă după un timp, nu o mai căuta.Baftă!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu mai incerca sa intri cu bocancii in viata unei persoane care nu te place.

| Danysan a răspuns:

E normal sa se comporte asa daca nu te place suficient de mult sau nu simte ce ai vrea tu. Oricum se vede ca e o fata care nu vrea sa te jigneasca si incearca sa te faca sa intelegi cum stau lucrurile intr-un mod mai elegant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tot sunteţi împreună, ar trebui să discutaţi serios! Întreab-o de ce nu te-a invitat şi pe tine. Nu e greu şi, în fond, trebuie să lămuriţi. Poate n-are sentimente pentru tine, poate nu vrea, poate îi este ruşine, poate nu eşti atât de important pentru dânsa.
Lămuriţi asta şi treceţi la pasul următor!

O seară frumoasă!

| elyfel a răspuns:

E un fel mai frumos de a zice te vreau ca prieten nu ca iubit.