| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
O intrebari pentru baieti.
Sa zicem ca sunteti acasa cu iubita si in timp ce iubita va face un sex oral va musca de penis intr-un mod intentionat pe motiv ca ati inselat-o dar nu este adevarata aceasta suspiciune. Apoi voi sariti in sus de durere.
Cum ati gestiona o asemenea situatie?
V-ati desparti de iubita sau ati incerca sa calmati situatia?
laughing)))))

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

E bine sa pretuiesti ceea ce ai,indiferent prin cate situatii grele ai trece in viata tu ca om cat si ca cuplu. Faptul ca ai inselat-o,daca s-a intamplat acest lucru, nu e normal,daca nu iti mai place de ea,pune punct si ia-o de la zero,dar nu iti bate joc de ea,nu e frumos sa faci pe cineva sa sufere caci si tu vei suferii la randul tau, KARMA nu doarme.
Gestul ei lasa de dorit,nu e normal sa faci asa ceva cu un barbat,nici macar in gluma,inseamna ca e bolnava cu capul, la asa reactie, asa atitudine. Poti sa fii cu o attudine aparte si fara a fii violenta. In situatia de fata de as patii asa ceva, cred ca as plange, m-ar cuprinde un gest de furie, m-as imbraca si as pleca acasa..ca sa nu se ajunga la alele si as lasa-o o perioada sa reflecte asupra situatiei.dar cum femeile sunt proaste din fire,ar intelege ca te-ai despartit de ele,si-ar cauta pe altul,ca asta e viata,nimeni nu e de neinlocuit.
Greseala e omeneasca,dar totusi,sa aplicam violenta fizica,nu e normal, e gresita. Daca ai gresit, pui punct s-au incerci sa discuti problema cu el, cu ea, sa vezi si sa intelegi de ce a procedat sa insele si nu a cautat posibilitati de a nu se ajunge acolo. Uneori cred ca lumea asta in care traim, e bolnava, se cupleaza pentru o relatie, dau curs, apoi unul din ei calca stramb si totul se duce pe pl..de ce, nu pot sa imi dau seama..Cred ca asta e si motivul pentru care o dau in barba cu femeile, nu le dau satisfactie sa ma faca si le spun lucrurilor pe nume, nu sunt ca altii sa le tratez ca pe o prostie.

13 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Valeleuuu frate mă duc la urgente

| Drimmero a răspuns:

Tu si vergenica v-ati dus sa combinati gagici din Socola, Balaceanca sau unde le gasiti p-astea?

| LordCristobal explică (pentru Drimmero):

Sunt din imaginatia mea.
Doamne Fereste, sper sa nu dau de femei din astea.
laughing)

| Hammurabi a răspuns:

De unde naiba tot scoți tu iubitele astea?
De la Sanatoriul de Boli Nervoase? rolling on the floor

| LordCristobal explică (pentru Hammurabi):

Din imaginatia mealaughing)

| Hammurabi a răspuns (pentru LordCristobal):

Doamne ferește! Nu-ți mai imagina, să nu te trezești că se și întâmplă... laughing

| VoidEternal a răspuns (pentru Hammurabi):

Fostele lui Verginică. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu e cu tine de ai inceput sa postezi prostii din astea?

| LordCristobal explică (pentru anonim_4396):

Imi place sa postez content amuzant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordCristobal):

Si asta e amuzant?

| LordCristobal explică (pentru anonim_4396):

Din punctul meu de vedere, da.

| Robert2526 a răspuns:

Bun, suna bine, imi place asa cu muscaturi. Ii zic ca s-a perfectionat in arta oralului laughing

| cristianvalentin337 a răspuns:

Eu zic sa te desparti de ea pana nu ti-o mananca cu totul