| AlexAlexander23 a întrebat:

Salutare TPU, poate ma puteti ajuta si pe mine.Imi place de o fata.Este o fata care este cu capu pe umeri sa spun asa nu cum sunt altele.O cunosc destul de bine, stiu cate ceva despre ea.Acum cateva luni daca mai tin eu bine minte, in luna lui martie spre aprilie dadea si ea semne ca ii place de mine, dar eu atunci chiar nu imi sarise in ochi asa ceva.Deaia vin la voi sa ma ajutati si pe mine.Din cate am inteles ii place ca cineva sa ii compuna ceva sau sa-i daruiasca un trandafir.Chiar mi-as dori sa o pot cunoaste cu adevarat si sa ii spun ce simt pentru ea.Deaia va rog sa imi spuneti cum sa,, actionez".Va multumesc si daca a fost vreo greseala gramaticala nu incepeti sa spuneti ca sunt analfabet sau altceva, orice om mai greseste.

Răspuns Câştigător
| Elsa209 a răspuns:

Buna! Din cate am inteles ea este o fire mai romantica asa ca poti sa îi faci complimente, sa te porti mai frumos cand esti cu ea, poti sa îi mai daruiesti cate o floare happy si daca ai vrea sa îi spui ce simti pentru ea poti sa zici ceva de genu' : " uite de ceva timp mi.am dat seama ca simt ceva pentru tine si as vrea sa stiu daca si tu simti acelasi lucru. "
Sper ca te.am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

II spui pur si simplu ca-ti place de ea. Daca vrea bine, daca nu, nu!