| forzastelistii a întrebat:

Salutare TPU ...va rog frumos sa ma ajutati si pe mine big grin
vreau sa cumpar o sursa de 250W pentru PC de la un prieten si nu stiu cum sa fac so probez ca sa fiu sigur ca nu mi-a da strikta
daca aveti vreo metoda ca so probez sau sa fac ceva ca sa ma conving ca nu-i strikta va rog sa ma ajutati si pe mine
Aaaa si cat credeti ca ar trebui sa-i dau pe ea
VA MULTUMESC! DAU FUNDA PT CEL MAI BUN RASPUNS!
VA ROG SA MA AJUTATI

2 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti iei una de 400W pentru ca este mai buna!

Proba: Simplu o pui in locul vechii surse si bagi mufa de la unitatea centrala si ii dai drumu.

| zIp a răspuns:

Salut
Iti recomand sa iti iei o sursa noua... una cam la fel ce iti da prietenul tau e in jur de 40 - 50 lei daca vrei ceva mai de calitate dai si 150 (dar merita) totusi mai mult de 25 nu merita sa dai pe ea.