| mastadont a întrebat:

Vin și eu cu o întrebare mai perversă puțin însă sunt curios cam care e media:
Care e numărul maxim de partide de sex pe care le-ați avut într-o zi?
O să sparg gheața și o să recunosc că recordul meu e de 12 numere în 24 de ore big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In 3h au fost 6 fwtaiuri record personal

38 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vii aici sa te lauzi nicidecum din curiozitate.

| mastadont explică (pentru darrio2007):

Eh mă bucur că unii o consideră doar o laudă, înseamnă că sunt peste medie happy
Din păcate însă, doar unul din răspunsuri e la subiect. Deci nu prea am cum să fac o medie.

| darrio2007 a răspuns (pentru mastadont):

Sau sub minim. Cel care se lauda intotdeauna va spune mai mult decat este.

| RAY a răspuns:

De cand sunt la dieta trec de 24 de ore usor

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, masturbarea nu se considera partida sexuala, doar laba.

| mastadont explică (pentru Violleta2022):

Dar tu ce te bagi ca musca-n lapte? Răspunde la subiect dacă ai ceva de zis dacă nu taci din gură. Postezi doar ca să te afli în treabă și să acumulezi puncte, și, în plus, faci presupuneri despre oameni pe care nu-i cunoști și habar nu ai de viața lor. Mă dezguști așa că marș de aici!

| Violleta2022 a răspuns (pentru mastadont):

Ideea este ca, este imposibil sa faci 12 numere de sex in 24 de ore, asadar, tot la masturbare ajungem.
Si ca vrei sa auzi sau nu, tot labareala se cheama, nu sex.
Dupa cum vad, tu esti cam greu de cap sa accepti ideea ca esti onanist, pentru ca, asa se cheama cei care o freaca toata ziua si este o boala psihica.
Te sfatuiesc sa consulti un medic, pentru ca, comportamentul tau este departe de a fii unul normal, de om sanatos.

| doctorandus a răspuns:

"Masturbarea provoaca boli mentale" este o idee care face parte din https://ro.wikipedia.org/wiki/Tulburare_de_g%C3%A2ndire

| Catrice a răspuns:

Puțin, 30 minim. O data am făcut și 69 numere.

| sofisis a răspuns (pentru Catrice):

Te-am luat, 69 jumate laughing))

| Catrice a răspuns (pentru sofisis):

:O trebuie sa mai lucrez atunci...

| HadesSs a răspuns (pentru sofisis):

Eu am facut 70 dar apoi mi-au fost impozitate de stat crying

| sofisis a răspuns (pentru HadesSs):

Pf....statul asta e un hot. Trebuia sa faci si tu 72 ca sa ramai cu 69-70

| Hammurabi a răspuns:

Măi oameni buni, după câte știu eu, sexul e o plăcere.
Voi ce faceți, îl transformați în muncă?
12 numere în 24 de ore?
E o nouă cură de slăbire? Sau de decalcifiere accelerată?
Sau a ajuns probă olimpică?

| mastadont explică (pentru Hammurabi):

Încă nu-ți e clar? E noua metodă revoluționară patentată de mine. Slăbești 10 kilograme pe săptămână și mănânci ce vrei! trebuie doar să faci 12 partide de sex în fiecare zi și o să dai jos la kilograme de nu le mai poți număra! Am și un slogan: dăi din buci ca la turci dacă vrei să scapi de șunci! sau dăi din buci ca la români până nu mai ai plămâni! big grin happy

| Hammurabi a răspuns (pentru mastadont):

Excelent man. Numai ai grijă să-ți mai faci și analizele din când în când. laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mi se pare prea mult 12... laughing. Sună dureros.

| mastadont explică:

@AnaMaria50 dacă tu faci sex din an în paști nu înseamnă că toți fac la fel. Este foarte posibil ce am afirmat eu, vezi răspunsul de mai sus în care cineva a făcut 6 partide în 3 ore. Eu zic să mergi tu la un doctor că se pare că ești cam frustrată sexual, poate îți face un bine...

| Paul754880338 a răspuns:

Deci, daca am inteles bine somajul poate creste natalitatea, nu? sau era weekend?;-))

| mastadont explică (pentru Paul754880338):

Era weekend. Și eram puțin mai tânăr pe atunci, cred că eram în primul an de facultate și tipa era beton, îți era mai mare dragul.
Oricum., întrebarea era doar o mică curiozitate de a mea, voiam să estimez cam cât de mult pot duce românii happy

| Paul754880338 a răspuns (pentru mastadont):

Trebuie sa ii atribui si ei o mare parte din record, iar meritul tau cel mai mare este ca ai mai putut sa le numeri :-))

| mastadont explică (pentru Paul754880338):

Asta așa e, săraca fată a cam avut dureri vreo câteva zile după acel week-end nebun. Nu a regretat nimic însă, și acum sunt sigur că are amintiri frumoase din facultate happy

| mastadont explică (pentru Paul754880338):

Și totuși nu ai răspuns la întrebare. Care e recordul tău?

| Paul754880338 a răspuns (pentru mastadont):

Am un folder cu amintiri, la fel ca orice om, dar ele stau aliniate dupa alte criterii. Niciodata nu m-am gandit ca voi intalni o astfel de intrebare si nu mi-am notat nicaieri in memorie "datele" astea. Dar si daca le-as fi avut notate tot nu le-as fi "afisat". Probabil ca esti nu doar peste medie ci si campion. Depasit insa poti fi de cuplurile anilor demult trecuti intr-o zi ploioasa, cand s-a oprit curentul si nu exista net, evident;-))

| Paul754880338 a răspuns (pentru mastadont):

Am categorisit "amintirile" dupa cu totul alte criterii. Cel mai adesea a caistigat un loc fruntas in memoria mea spontaneitatea, pasiunea, lipsa de inhibitii si naturaletea. Dar asta nu as avea cum sa o prezint pentru ca nu are o unitate de masura, un numar, o cifra. Deci asa cum stii, suntem diferiti ca oameni. Nu toti sunt "contabili" mai sunt si "artisti".

| mastadont explică (pentru Paul754880338):

Nici eu nu pot să zic că le-am contorizat însă din motive pe care nu pot să mi le explic numărul de partide din acea zi mi-a rămas în minte. Poate că pentru că chiar și mie mi se pare incredibil să fi rezistat atâta cine știe? Și eu apreciez foarte mult spontaneitatea, precum și sentimentele pe care o persoană reușește să mi le provoace, cam după aceste caracteristici mi-am organizat folderul. Și eu mă consider un artist, dar cu o pasiune pentru contabilitate happy

Răspuns utilizator avertizat