| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Ati sarutat vreodata o fata sub apa? Daca da, cum a fost senzatia? Sau cum v-ati simtit?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da, am sarutat-o sub apa, dar ea avea capul deasupra apei! laughing

| 17CM a răspuns (pentru wildthing):

Ce amuzant esti frate, aproape am ras

| Ofiintă a răspuns:

Nu.

| minrest a răspuns:

Se face lucrul asta; nu vreau sa spun daca l-am facut si eu sau nu, dar este daunator, contractarea unei infectii urinare este aproape sigura. Infectie cu e. coli in vezica.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Este cam greu s-o faci, deoarece când ești sub apă trebuie să-ți ții respirația. Mai bine n-o faci!

| Glenky a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta. Da, pe balena de ma ta.

| Alexxx112 a răspuns:

Destul de ud...

| Jack2726181818 a răspuns:

Tu gândești ce vorbești sau ai văzut vreun film gen 365 de zile... Cine naiba săruta o fata sub apa, exista șanse sa te îneci naiba