| Rares04221 a întrebat:

Salutare tuturor! Ce pot face daca prietena mea vrea sa facem doar sex?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste catuse si o legi de calorifer altfel ninfomana isi produce placeriile carnale cu alti straini

| Ofiintă a răspuns:

Nimic altceva.

| mihai69 a răspuns:

Mai cheamă un prieten!

| Emilian65 a răspuns:

Daca vrea doar sex, de ce o refuzi?

| Sofer a răspuns:

Îți iei prezervative. E un lucru bun asta, ca vrea sa faceți sex.

| GoldenZenith a răspuns:

Atat vrea? Satur-o o data si bine, fii cat mai salbatic si faceti prostioare pana o epuizezi si poate nu i mai trebuie o vreme dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci rezerva de Durex

| Michaeel a răspuns:

Înseamnă că te folosește și e pe interes dacă nu vrea absolut nimic altceva in afara sa faceți sex. E o prostie ca unii comentează "sa te bucuri", într-o relație nu totul se rezuma la sex.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sa ii faci pe plac sau daca tu nu vrei atat de des sa ii spui sa o lase mai usor putin.

| StefanAdam a răspuns:

Sa te bucuri

| Avarya a răspuns:

Sari pe ea

| Adriancotoc26 a răspuns:

Te bucuri!