| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, deci din prima va rog nu incepeti cu mistouri ca nu-i frumos. Mi-am inceput viata sexuală la varsta de 17 ani, acum am aproape 19, prima data am fost la o cu*vă si cu mari emoții dar a fost ok. Adica vreau sa zic ca am avut erectie si am rezistat vreo 15 minute asa deci mi s-a parut ok insa la o luna am fost din nou la alta si cred eu ca din cauza emotiilor nu am putut finaliza actul ba chiar mi s-a dus erectia, ok... Fie asa nu am mai fost de atunci dar prin ianuare am avut o iubita si am incercat si cu ea dar nu am putut avea erectie deloc, nu stiu exact care este problema, adica cand ma masturbez nu am probleme, pornografie nu mai consum de mult timp. Am inteles ca si asta ar cauza acum nu stiu poate cineva a pățit si ma poate ajuta cu un sfat ceva ca se roaga fetele de mine si nu am cu ce laughing)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil de prea multa masturbare, erectia nu se mai produce.

| LoveSleep a răspuns:

Ai renunțat la pornografie și o dai pe sec?
Sau ai renunțat la masturbare?

Asta e cauza. Ai uitat ce se face cu ea, de-aia nu ai erectie.

| SG1995 a răspuns:

Stresul e de vină. Nu ți se scoală din cauzs stresului. Înainte să faci sex te masturbezi odată să scapi de tensiune.

| AndreeaWTS a răspuns:

Eu n-am pățit laughing dar pot să-ți dau un sfat.
Ceea ce pățești tu, se numește inhibiție. Creierul tău e copleșit de emoții și te blochează.
Ținând cont că ai 19 ani, deci ai voie, soluția ar fi să iei înainte cu juma' de oră o gură de tărie (vodcă, lichior, coniac, etc).
Te vei dezinhiba și va fi totul ok.
Ai grijă, o gură înseamnă max. 30 ml. Nu să te faci mangă. laughing

| Superman237737373 a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Asa ma gandeam si eu laughing macar stii, daca tot nu merge dau vina pe alcol?