| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Este o intrebare adresata tuturor fete/femei, baieti/barbati. Ce calitati credeti ca ar trebui sa aiba o femeie/un barbat pentru a va indragosti? Ce va atrage sau ce anume vi se pare irezistibil la o femeie/un barbat?

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Încredere/înţelegere/abilitatea de a te motiva/pasiune/un zâmbet frumos.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faza cu indragosteala e ceva inconstient nu noi alegem asta, la fel si atractia aia tot la fel,cand vine vorba de sex,iubire nu noi alegem ceea ce ne place, degeaba vreau eu o fata serioasa, sincera daca ma indragostesc de o tarfa (inima ) nu alege ce vrem noi, imi plac fetele rationale, atee, care le place stiinta dar repet nu noi alegem

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Apreciez raspunsul tau

| WaterDrop a răspuns:

Sa aiba par pe cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac femeile care au labiile in interiror straight face.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Lasa-le sa vorbeascawinking

| UzOm a răspuns:

Î N C R E D E R E A! Și să nu-și dorească să-mi administreze mie salariul muncit timp de 30 de zile. Dacă ar face asta, fii sigur că nu ar prinde a doua zi. Direct în pungi la 50 de bani ar fi găsită de către poliție.

| WaterDrop a răspuns (pentru UzOm):

laughing!

| anonim_4396 explică (pentru UzOm):

Asa-i

| Axde a răspuns:

Caracterul hotarat, apoi sa fie tandru, protector, intelegator. Raspunsuri la intrebarea asta sunt atatea cati oameni exista.

| COSMIN20041705 a răspuns:

Incredere/loialitate sunt calitati de baza, iar apoi vin multe alte calitati care plac doar anumitor persoane