| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! in curand voi pleca intr-o excursie singura! plec cu avionul si voi face o escala de o ora si 25 min! imi este teama de aceasta escala deoarece mi se pare prea putin timpul pentru a schimba avionul! vreau sa precizez ca voi pleca tot de la acelasi terminal si ca bagajele vor fii mutate de ei! as vrea sa-mi dati un sfat despre aceasta escala nu vi se pare timpul cam scurt! la o agentie m-au speriat mi-au zis sa nu aiba intarziere avionul nu stiu ce sa mai fac! ajutati-ma va rog! multumesc

1 răspuns:
| 16.laura.16 a răspuns:

Va fi, cu siguranta, cineva care va indrume. Asadar nu vor fi probleme. Bucura-te ca ai posibilitatea asta si relaxeaza-te! Va fi bine!