| Atze a întrebat:

Salutare tuturor... spuneti-mi cit mai multe surprize pentru persoana iubita, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Salut Veronika! Depinde ce fel de gusturi are acea persoana, poti sa-i cadonezi o jucarie de pluj, sau un portret mare cu voi 2, sau un parfum, o pijama dragutsa big grin funda primesc?

3 răspunsuri:
| Biscuite_7489 a răspuns:

Carti
chitara
racheta de tenis
paleta si mingi de ping pong
bicicleta
cosmetice (parfum, aftershave, lotiuni etc.)
aparat de ras
set caciula, fular, manusi
telefon mobil
aparat foto digital
iPod sau MP3 player
camera de filmat
ceas de mana
jocul preferat (monopoly, rummy, sah etc.)
minge
DVD-uri cu filme sau jocuri pentru calculator
animal de companie (caine, pisica etc.)
accesorii (portofel, curea)
abonament la o sala de forta
bilete la concertele trupelor preferate
bilet la meciul echipei preferate
obiect personalizat (tricou, cana, hanorac)
fotoliu-puf
mouse personalizat
sticla de vin sau whisky de colectie si suport pentru sticla
obiecte decorative (lumanari parfumate, pernute decorative, pled)
port carti de vizita
glob zapada
geanta laptop
breloc
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
lampa sau veioza pentru citit
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)
o rezervare la restaurantul preferat
un week-end la munte
abonament la cinemateca

| silviu2020 a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza atat de mult cadourile...cel mai mult conteaza sa il/o iubesti u si sa fii cat mai aproape de el/ea, intr-adevar un cadou nu strica niciodata, poti sa ii oferi un parfum sau un tricou dragut... sper ca te'am ajutatthinking

| Atze explică (pentru silviu2020):

Mersi mult de ajutor))) voi tine cont!