| Lie1 a întrebat:

Salutare.
Vin și eu cu o întrebare.
Când ejaculez sperma este de culoare gălbuie și m-a băgat la bănuieli.
Se poate sa fie vorba de vrea răceală ceva sau de vreo infecție?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar cum ai vrea sa fie? Mov?
Este normal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa fii cat se poate de linistit si sa fii/sa uiti de orice ingrijorare, fiindca ceea ce ai descris reprezinta un proces cat se poate de normal. Multa sanatate!

| mondaynight a răspuns:

Caracteristicile spermei sunt influențate foarte mult de alimentație și alți factori externi gen stres, anxietate. Culoarea în general este alb spre crem, dacă culoarea este chiar galben-galben cel mai bine ar fi să vezi un medic