| MaximSpeed a întrebat:

Salutare,voi cat timp ati asteptat iubita sa faceti dragoste? Sau cat v-ati lasat iubitul sa astepte pentru a face dragoste?(era/erati virgine?)

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Maxim 2 saptamani, eu nu imi permit sa fiu carpa de sters pe jos a unei fete virgine, sunt destui sclavi pe lumea asta care stau cu botu pe labe la vrajeala asta patetica, unde este masculinitatea fratilor?

| Emilian65 a răspuns:

Am asteptat iubita, sa fac dragoste cu ea, pana cand a fost ea de acord. Degeaba vrei sa faci dragoste cu prietena daca ea nu este pregatita pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am aşteptat iubita 7 ani, încă aştept.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Trece viata pe langa tine si tu astepti dupa un vagin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am asteptat si doua saptamani! Odata.

Răspuns utilizator avertizat
| Ion_Catalina_1999 a răspuns:

Buna, uite din propria mea experienta iti spun ca nu exista o anumita perioada de timp..eu vorbeam cu un baiat de 8 luni..nici macar nu eram impreuna, dar e un anumit moment in care amandoi veti vrea mai mult..si da eram virgina, mi a fost si frica de acest moment pentru ca incepusem sa discutam despre asta.dar daca voi aveti incredere unul in altul si sunteti sigur ca nu veti regreta acest lucru, poti lua in considerare faptul ca sunteti pregatiti..nu trebuie sa faci asta doar daca vrea iubitul tau..pentru ca sunt sanse mari sa regreti si sa nu fie la fel de placut pe cum te astepti deoarece nu esti pregatita... sper ca te am ajutat