| AION123 a întrebat:

Salutare, voi cum ați proceda când o fata îți da cerere de prietenie, apoi când ii scrii (după vreo 1 săptămâna), îți da cu seen

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce tupeu pe ea, eu zic ca ar trebui s-o injuri un pic, eventual da-i si vreo 2 cand va vedeti

| Violleta2022 a răspuns:

Tu nici acum nu realziezi ca nu-i normal sa-i scrii fetei dupa 1 saptamana?
Daca te interesa, ii scriai imediat, nu dupa 1 saptamana.
Evident ca-i suparata pe tine si ti-a dat cu flit.

| LoveSleep a răspuns:

Nu-mi dă nimeni seen, nu pot să-ți spun cum aș proceda.
Să faci o tipă să-ți răspundă la un prim mesaj e cel mai simplu lucru pe care l-ai putea face la partea asta cu "agățatul". Dacă nu o face, e vina ta.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nicicum. Nu stau sa imi fac griji ca ar trebui sa le bag in seama. E doar un Facebook amarat, n-are niciun pic de valoare in a-ti face "gagici".

| HadesSs a răspuns:

I-as da block happy scurt si la obiect.

| Romanul86 a răspuns:

Spune-i și tu: Ce seenpatică ești! Când îți dă seen.
Vorbește cu ea în realitate și vezi ce gânduri are.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Daca o fata iti da cere de prietenie, nu inseamna, automat, ca este interesata de tine.

| sfekla a răspuns:

Incearca sa ii complimentezi sanii