| leonidas1234562 a întrebat:

Salutare, vreau si eu sa fac un sex oral prietenei mele ca am auzit ca te tine minte laughing n-am mai facut pana acum, ii bag limba-n vagin si fac ca elicopteru sau ce?

8 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Deci, ethnici or fi dar mie imi pare ca cel mai simplu sa-ti descriu este sa-ti imaginezi ca este acoperita cu frisca (sau ceva ce chiar iti place) si vrei sa o cureti, asta la inceput. Apoi poti sa faci ce vrei, de la scris alfabetul la desenat cu limba ceva la... whatever (chestia cu alfabetul imi pare cea mai amuzanta si macar ai un scop in cap) oricum fata nu se prinde ce faci acolo.

Ideea este sa nu te rezumi doar la partea aia, poti saruta si interiorul coapselor, abdomenul, cam toata zona asta mai ales inainte sa ajungi jos, trebuie sa o faci sa astepte putin, sa isi doreasca.

Asigura-te ca lingi doar labiile mici si clitoruisul. Vezi cum reactioneaza daca ceva pare ca o face sa geama mai tare nu schimba (nici macar viteza) continua cu ce faceai si fa exact la fel.

Ai grija, nu sta cu mainile in buzunar, cat timp faci treaba mainile se pot plimba spre abdomen, coapse, san, fese etc.

Daca iti zice sa nu te opresti, nu faci asta nici macar daca sta sa-ti pice limba, ai o misiune si trebuie dusa la bun sfarsit.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca sa intelegi cum se practica cunilitia (linsul ''pasaricii''), intra pe un site cu filme pentru adulti si vei gasi in mod sigur material ''educational'' necesar. Succes!

| Sofer a răspuns:

Intri pe un site de filmulete din alea si vezi cum se face..sa faceti 69 sa fie reciproc.

| GirlOnline81 a răspuns:

Iti ingropi capul intre picioarele ei, asta e primul pas. Indiferent ce decizi sa faci de acolo, sa nu cumva sa scoti sunete de elicopter laughing.

P.S: si inca ceva: sa nu lasi treaba neterminata big grin.

| asperger3 a răspuns:

Apropo. Vezi ca exista riscul de a lua boli de la ea prin oral. Daca respecta regulile de igiena si nu a avut bts, e ok

| DorelExpertu a răspuns:

Gandeste-te ca incerci sa cureti ciocolata dintr-un corn, eh, cam aia trebuie sa faci si tu.
Te descurci, nu ie greu.

| Bozgi200 a răspuns:

Nu, caută pus*y licking și vezi acolo, trebuie stimulat clitorisul.

| Anonim20384847 a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna? laughing si daca vrei sa-i fac sex oral, trebuie sa fii sigur ca vrea, poate e timida si te refuza, totusi. nu e asa greu, doar sa nu dai ca turbatu acolo cu limba ca dupa poate se simte prost laughing incepi si tu mai lent ca asa e frumos si linge-i clitorisul, baga-i limba inauntru, foloseste-ti si degetele si continua tot asa, o sa-ti spuna ea dupa ce se "incalzeste", daca vrea altfel. Oricum, nu ai multe de facut, doar te joci cu limba acolo si sigur o sa-i placa si dupa poti face si ca elicopterul?, bafta!