| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!

De ce unele fete/femei nu le plac băieții timizi și unele se plâng ca sunt ciuruite rău și nu le place, dar tot ar face-o?!sad

Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu inteleg de ce le place violenta si bataia. Daca crezi ca e un stres sa te complici cu ele ramai singur in viata asa nu ai dureri de cap

| Adry05 a răspuns:

Ciuruite rău dar tot ar face-o... huh?

| alina2k18 a răspuns:

''Unele femei merită bătute''
Da ma laughing ia incearca laughing
Ce dr@cu sa faci cu un timid?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din același motiv pentru care și unii băieți sunt răniți de panarame și tot la ele se duc. Adică că ii/le excită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le plac baietii duri le plac adrenalina.

| Vikaa a răspuns:

Ei bine,la ce poate fi priceputa femeia in afara de a apasa pe acei triggeri,pe unu mai bland,timid nu are cum sa il enerveze atat de bine incat sa o ciuruiasca, da la unu ce ii vin dracii repede o bontaneste calumea, femeia cauta aventuri in care sa se simta in larg si sa stie cum sa o puna ala si sa fie dotat, cu unu bleg nu prea ai ce sa faci, el habar nu are cum sa bage si atunci e un chin total. Unele femei umbla dupa ceea ce cauta, depinde de la o femeie la alta.

Răspuns utilizator avertizat