| anonim_4396 a întrebat:

Salutări prieteni, sper să găsesc ajutor la voi. In ultimii 3 ani am fost plecat multa în străinătate unde nu am prea avut multe contacte sexuale, mai mult masturbare, acum de când am venit în România când fac sex cu prietena mea penisul nu se întărește. Numai dacă ma masturbez, orice ar face actuala mea prietena, iar când o penetrez sta tare 1, 2 minute după care devine flască...ce sa fac?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi ce inseamna sa faci la.ba in strainatate. Masturbarea buna cand nu faci excese. E clar ca tu ai cam facut asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Iei o puaza de la masturbare, ca sa-ti revii.
Nu glumesc, prea multa masturbare a dus la pierderea erectiei si evident la ejaculare precoce.
In timp, se va rezolva problema, dar trebuie sa te abtii sa te mai masturbezi.

| mihai69 a răspuns:

Cu antrenament îți revii.

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| ywar a răspuns:

Pai noi ce sa facem daca ai dormit cu Manuela? Ti-ai obisnuit sula cu presiunea oferita prin masturbare si acum suferi. Faci sex mai des si o sa-ti revii.

| HadesSs a răspuns:

Pauza totala cateva zile, apoi reia activitatea.

| Gofigi a răspuns:

Încarcă ceva pastile pentru început