| murloc a întrebat:

Salutari TPU! Sa spunem ca pescuiesti si prinzi in undita o lampa fermecata pe care scrie freaca-ma. O freci si din ea iese un boschetar care iti zice ca daca ii faci un oral, iti indeplineste 3 dorinte, si daca nu ii faci, iti sparge contul de fb. Ce faci? Nu iti poti dori mai multe dorinte, ca duhul sa pateasca ceva rau sau sa dai timpul inapoi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii s-au pierdut rapid vad,nu au inteles ca trebuie sa linga lollipop-ul lui boschi' mai intai. laughing
Il leg la ochi,ii zic "hai,pentru senzatii tari", si pun un voluntar sa-mi faca treaba, apoi, dau voluntarului 10, 20 de lei, ca nu merita mai mult, si il trimit de acolo. Dupa, ma ling la bot, sa para ca am facut o eu. laughing)
Apoi imi pun alea 3 dorinte:
1.Sa fiu zeu-doar asta si am de toate.
2.Sa am pe pamant vila, piscina, servitori, lamborghini, etc
3.Sa am puterea sa o fac pe fata pe care am sa o iubesc zeita, sa fac zeisori cu ea. smug

O zi buna!

22 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwuahahahaha/

| WaterDrop a răspuns:

Serios? Chiar nu a observat nimeni ca trebuie sa-i faci un oral ca sa capeti cele 3 dorinte? Toata lumea a sarit deja la dorinte si nu numai atat ci nu s-au gandit la faptul ca poate ii pacaleste laughing Asta da disperare.

| murloc explică (pentru WaterDrop):

Daca imi indeplineste dorintele astea ii devin si amant daca vrea http://www.tpu.ro/......i-ai-dori/

| ShaOfHatred a răspuns (pentru WaterDrop):

Macar eu am luat in considerare conditia celor 3 dorinte.

| ShaOfHatred a răspuns:

1:Imi doresc sa-si faca oral singur
2: Nemurire din orice punct de vedere(nici cu decapitare nici cu nimic)
3:Sa am puterea sa-mi indeplinesc orice dorinta vreau pe cont prorpiu.

| murloc explică (pentru ShaOfHatred):

Smart, desi nu mi-asi dori nemurirea, poate invincibilitatea, dar ar fi super sad sa moara toti cei pe care ii iubesc iar eu sa raman viu. Bine, sa traiesc 100 de ani tot mi-asi dori. dorintele mele: -sa pot muri doar de batranete la varsta de 100 ani, DOAR de batranete, si luni daca se poate. - Sa am aptitudini fizice nelimitate, dar pe care sa le pot controla nivelul cand vreau, adica sa pot sparge bariera sunetului cand sar, si sa aterizez undeva in maldive, da nici sa fiu dat disparut dupa ce incerc sa sar o bordura. -sa am o barba super

| ShaOfHatred a răspuns (pentru murloc):

Pai tocmai de aceea am ales dorinta a treia. Pot sa fac nemuritor pe oricine. Trebuie sa recunosc,dorinta cu barba,ii foarte tare. Foarte rar mai reusesti sa-ti cresti o barba ok,si super, sa nu mai vorbim.
Am ales nemurirea deoarece nu am multi prieteni, si cat timp is nemuritor, pot sa fac fix ce vreau, si daca ajung la puscarie(ruginesc barele pana sa mor eu ) si gen cu timpul te m-as obisnui si cu durerea de la rani.

| murloc explică (pentru ShaOfHatred):

Io sar cu capu prin tavan big grin

| ShaOfHatred a răspuns (pentru murloc):

This is the coolest *** I'd ever heared.

| murloc explică (pentru ShaOfHatred):

Sau sa imi fac selfie in timp ce ma lupt cu un grup de crocodili la bustul gol, sau selfie pe luna dupa ce am sarit, sau cand pierd cheile de la masina (care nu prea o sa o folosesc), sa deschid usile si geamurile casei, sa ridic casa si sa o scutur de doua trei ori pana cad cad cheile.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru murloc):

Hmmmm,eu zic sa-ti faci un selfie la bustul gol cum incerci sa intri la tine in casa.

| murloc explică (pentru ShaOfHatred):

Asta ar arata ridicol, lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florentina e o doamna, ba, iar doamnele nu se umilesc satisfacandu-si partenerii in astfel de moduri grosolane!

...si eu mi-as dori acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai,măi,ca nu pricep.Adica,eu ma aleg ori cu gura plina ori cu contul de facebook spart, facut țăndări? Eh, ca nu o ejacula cat un cal...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Preferi sa ai contul spart sau sa-i speli ''maneta'' nespalatului? Eu cum nu am facebook, ma doare-n 14, si daca aveam, nu m-as fi bagat in asa cevarolling on the floor)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Omule,nici eu nu am facebook, asta.i problema.Mie, daca nu i.o sug, imi sparge botu'!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Te bagi la risc, asa ceva nu se face! Cine stie cu cate boli iesi apoi dupa o ''spalare'' cu ala, cancer si ciroze la pachet+ bonusurile din BTS-uri.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai folosesti una din alea 3 dorinte sa te cureti de boli. Greu o fost laughing
*sarcasm*

| Drimmero a răspuns (pentru FaraNume1245):

Nu, mersi. Eu unul nu prefer s-o incasez in stilul ala!

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Drimmero):

Nici eu, doar ziceam.

| Drimmero a răspuns (pentru FaraNume1245):

Eu te inteleg, nu cred c-ar vrea careva s-o incaseze asa pe ''fata'' sau chiar peste fata/

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Drimmero):

Buna asta laughing