| RaduMihaiRadu a întrebat:

Salutari. Treaba imi sta in felul urmator. Imi place de o fata, vorbesc cu ea, glumesc, am invitat-o la un suc, chestii normale de socializare. Problema este ca un alt prieten face exact aceelasi lucru si incercam sa ne intrecem pentru ea. Niciunul nu a avut curajul sa spuna ce are pe inima. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i fetei ca o placi si intreba-o daca vrea sa fie prietena ta, dar azi, ca maine s-ar putea sa fie prea tarziu, daca prietenul ala se desteapta 5 min mai devreme ca tine si ti-o sufla.

| Mynameiz a răspuns:

Rupei pasarica nu inima ca mai tarziu se strica. Bafta.

| Aleeeela a răspuns:

Spune'i tu primul pana nu o pierzi