| geo0003 a întrebat:

Salutari. zilele trecute cand m-am intalnit cu iubita aceasta mi-a luat mana si mi-a pus-o pe un san de al ei, ce vrea sa imi sugereze?

Răspuns Câştigător
| Dlkee a răspuns:

Vrea sa iti spuna, ca vrea s-o atingi, s-o saruti peste tot, sa faceti dragoste.Dar cati ani ai tu? Dar ea?

| geo0003 explică (pentru Dlkee):

17 respectiv 15

14 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

She wants the d, you idiot.

| geo0003 explică (pentru Seby90):

Auzi, du-te la mama ta cu commurile astea. eu aici intreb, nu esti obligat sa citesti orice si asta e valabil pentru toti "jmecherasii "care cred ca stiu tot

| Seby90 a răspuns (pentru geo0003):

Da pai, tipa it iia mana si si-o pune pe tata, poate voia sa simti cum ii bate inima, ce romantic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vrea sa simti cum ii bate inima laughing. Oare?

| Ajutatorool a răspuns:

Ca esti homosexual.

| LiVeeee a răspuns:

Ce sa iti sugereze, ca te vrea mai mult, vrea sa faca sex cu tine

| Florrentina14 a răspuns:

Nu stiu. Poate vrea sa mancati niste bomboane! Pf! Tu ce crezi?straight face

Răspuns utilizator avertizat
| MarvK a răspuns:

8========> -----> O. Daca ma-ntelegi.

| Links a răspuns:

Mama frate, ce i-as fi facut eu atunci laughing Adica ea VREA si tu postezi aici straight face Clar!

| ConstantinCyofu a răspuns:

Baiete fatuca te vrea intr-o relatie mai intima, te doreste, daca ma intelegi. Vrea sa se vada de ce esti in stare, in postura de armasar,. Deci nu o mai amagi si treci la treaba.

| Boonus80987 a răspuns:

Vrea ca " trenu sa intre in gara "

| XxXelenaXxX a răspuns:

Vrea ceva mai intim cu tine...sex