| daniel50010 a întrebat:

SalutTPU! Am o proplema mare! mi-am instalat GTA IV de 2 ori si mereu cand intram in launch imi aparea imagine cu razor1911 si apoi imi aparea GTA IV FATAL ERROR.RMN40! Va rog sa ma ajutati! Dau funda +VOT URGENT!
Scuze de categorie si stiu ca umplu categoria dragoste si sex cu intrebari pentru alta categorie, dar am nevoie urgent!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tehnologie,Jocuri PC/online, tot doua categorii, ca si conturile tale!
De ce postezi la Dragoste si Sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are cu "dragoste si sex"? si folosesti si conturi diferite.Asta inseamna lipsa de respect fata de tine si de ceilalti utilizatori.Numai bine.

| CursedAngel123 a răspuns:

Ce placa ai?