| anonim_4396 a întrebat:

Saluut! de ce atunci cand ma masturbez cu tot pumnul, cu toata palma ejaculez in vreo 5-6 min, iar cand ma ma masturbez cu 3 degete si frec doar varful ejaculez chiar si in mai putin de un minut. thinking

7 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

E normal. Capul se excita cel mai tare... dar asta cu 5-6 minute, nu stiu ce sa zic... ultima data, pe ceas, au fost 21 minute. Si asta pentru ca m-am grabit, trebuia sa plec dupa scurt timp laughing

| Broadband a răspuns:

Doar 6 minute rezisti?

| Dani04 a răspuns:

1. masturbeaza-te cu penseta
2. mai lasa materialele xxx, ca atunci cand vei fi cu gagica-ta, o sa te tina 20 de secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Freaco cu ambele maini si o sa te tina 12 minute.laughing))))

| maryo238 a răspuns:

Grenada, crezi ca rezisti mai mult? laughing

| maryo238 a răspuns:

@grenada
, crezi ca rezisti mai mult? laughing

| TRM95 a răspuns:

Pentru ca cu 3 degete iti gadila capul penisului si se excita mai repede.